Директорска порука

„Од колевке па до гроба најлепше је ђачко доба.“

Бранко Радичевић

Наша жељна дјеца имају стварну жеђ за учење и наш одличан тим особља је посвећен и посвећен осигуравању да свако дијете постиже. Имамо високе стандарде и очекујемо најбоље.

Горан Ристић, директор

Драги родитељи,
           .ученици и
           .посетиоци сајта,

.Срдачно Вас поздрављам у своје и у име свих ученика и упосленика Основне школе „Коста Стаменковић“ из Лесковца.

.Наша школа рођена је 16.10.1965. године и кроз своју историју прерасла је у модерну установу широког срца. Овде смо да бисмо својим ученицима омогућили што боље услове за рад, пружили им што квалитетније образовање и подржали их у образовном и социјалном развоју.

.Жеља и задатак су нам да у нашој школи влада што пријатнија радна атмосфера, да се у њој сви осећамо као у свом дому и да њоме будемо задовољни, како ученици и запослени, тако и родитељи и сви посетиоци наше установе. У том циљу помажемо једни другима, учимо једни од других и једни уз друге.

.Наш успех и напредак зависи од свих нас заједно. Стога Вас са великим задовољством позивам, дођите и упознајте се са нашом установом и уверите се у квалитет нашег рада.

.Радујемо се Вашој посети.

Директор школе,
Горан Ристић

Open house

If you cannot visit during an Open House, we welcome families for a personal tour. Contact the Admission Office or call 609-986-1702 to schedule an appointment.

• One
  • Two

Families love ED

Students start on the right foot

Graduate empowered

P: 609–986–1702
F: 609–924–2364
Assistant Head of School and Strategic Advancement

Daily menu signs are posted at the beginning of all meal lines. Items offered as a part of lunch are listed within the grain, protein, milk, fruit and vegetable spaces on the menu board.

Daily menu signs are posted at the beginning of all meal lines.